.

.

Лисја од Торонто јавор врамени огледало за лизгалиште

Лисја од Торонто јавор врамени огледало за лизгалиште

DEN 965.44
Износ

NHL Торонто јавор лисја врамени хокејски лизгалиште огледало чест на историјата на вашите сакани лисја со ова официјално (и официјално прекрасно) парче стока од Торонто јавор! Ова огледало NHL е направено од лист со рефлективно стакло врзано со елегантна црна завиткана рамка од дрво. Под стаклото лежи уметнички принт на хокејски лизгалиште со верното сино -бело лого на лисја од јавор, гордо прикажано на центарот на мразот. Рамката е комплетна со закачалка за заби на пила на грб, така што добивањето на ова огледало на вашиот wallид е ветер без проблеми. Листовите на јавор се веројатно премиерната франшиза во НХЛ. Покажете ја вашата поддршка и надградба на вашиот стил одеднаш со ова парче меморијали за лисја од јавор што ќе одговараат совршено на wallидот во вашата домашна лента или човечката пештера! Карактеристики автентични уметнички дела се зачувани под огледало стакло, а потоа врзани со црна завиткана рамка од дрво. Печатење со висок квалитет. Официјално лиценциран од НХЛ. Идеална големина за зад бар. Монтирана закачалка за заби. Димензии на спецификации : 27 "w x 15" h x 3/4 "г.

R

Им се допаѓа и на купувачите