.

.

Леј Не-Заклучување КОПЧЕ SPST Активирањето Прекинувач За Отсечени Машина Митра Видов Моќ Алатка

Леј Не-Заклучување КОПЧЕ SPST Активирањето Прекинувач За Отсечени Машина Митра Видов Моќ Алатка

DEN 2.33
Износ

Спецификации : * Име На Производ : Прекинувач За Активирање*Одговара За : 255 Машина За Отсекување*Тип : Копче Без Заклучување*Големина : како што покажува сликата*Материјал : Пластика, Метал*Боја : Црна*Тежина : Вклучен Е околу 36 пакет : 1 х Прекинувачи За Активирање : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Име На Производот : Прекинувач За Активирање. Одговара За : 255 Отсечени Машина. Тип : Копче За Заклучување. Големина : како што покажува сликата. Материјал : Пластика, Метал.

R

Им се допаѓа и на купувачите