.

.

Уникатен Лист За Разбој Внатрешен Надворешен Ботанички Тепих Светло Сива Слонова Коска 5 '3 8 ' Правоаголник Цветен Ботанички Модерен Совршен За Влез Во Гаражата На ?

Уникатен Лист За Разбој Внатрешен Надворешен Ботанички Тепих Светло Сива Слонова Коска 5 '3 8 ' Правоаголник Цветен Ботанички

DEN 1277.60
Износ

Дали сте во потрага по тепих На отворено Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Машина Направена, Деца и миленичиња пријателски Сива и сина правоаголна област фрли килим. Машина направена и рамен куп; цветни или ботанички модел. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба. Тепихот е широк 5 стапки и долг 8 стапки.

R

Им се допаѓа и на купувачите