.

.

Плод На Разбој Машки Краток Ракав Вратот На Екипажот И Руно Пижами Панталони Во Собата

Плод На Разбој Машки Краток Ракав Вратот На Екипажот И Руно Пижами Панталони Во Собата

DEN 3.33
Износ

Добијте двојно поголема удобност со Ова Овошје Од Горниот Дел На Вратот На Екипажот На Разбојот И Комплетот Панталони За Спиење Од Руно. Тоа е совршено дуо за лежење, релаксирање или спиење. Кога ќе се лизнете на Овој Врат На Екипажот И Панталоните За Спиење Од Руно Поставени Од Плодот на Разбојот, ќе бидете подготвени да се опуштите со стил. Дневните панталони нудат исклучителна мекост и удобност со нивната конструкција од микрофлис, а горниот дел има опуштено пространо вклопување што го прави совршениот натпревар. Панталоните за спиење од руно имаат покриен еластичен појас со врвка за влечење што обезбедува идеален престој-ставете фит, простран широк крој на нозете што ви овозможува да се опуштите во извонредна удобност без никакви ограничувања, преклопување на едно копче и странични џебови за споеви за дополнителна погодност. Врвот има традиционална јака на вратот на екипажот, кратки ракави и етикета без ознаки за дополнителна удобност. Меко, топло и удобно ќе сакате да го складирате Ова Овошје Од Горниот Дел на Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави На Разбојот И Комплетот Панталони За Спиење Од Руно. Плод На Разбој Машки Краток Ракав Врвот На Екипажот И Руно Пижами Панталони Во Собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите