.

.

Велими Момчиња Девојчиња Патики Кука И Јамка Атлетски Чевли Теретана Трчање Чевли Училишни Тренери Одење Лесни Спортови Црно Жолти 3Ј

Велими Момчиња Девојчиња Патики Кука И Јамка Атлетски Чевли Теретана Трчање Чевли Училишни Тренери Одење Лесни Спортови Црно

DEN 2.33
Износ

Опис : Пол : Унисекс Деца, Девојчиња, Момчиња, Детски Стил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Секојдневни Чевли, Чевли За Пешачење, Чевли За Теретана, Патики За Чорапи Тип На Шема : Цврста боја : црна жолта, црна црвена големина : САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, САД 3 Y, САД 4 Y, САД 4.5 y, сад 5y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Евахел : Прицврстување На Платформа : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, fall, зимски прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, СПОРТСКИ, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобно Вклопување : Овие патики се дизајнирани со удобно вклопување што гарантира дека вашите деца можат да трчаат и да играат цел ден без непријатност. Тие имаат ткаенина за дишење што ги одржува стапалата ладни и суви.2. Ѓон Отпорен на лизгање : Изработени со висококвалитетни материјали, овие патики се изградени да траат. Тие имаат флексибилен ѓон ЕВА кој обезбедува одлична влечна сила и може да го издржи абењето на секојдневната употреба.3. Моден Дизајн : прилагодливиот дизајн на магична лента обезбедува погодност за деца, лесен за носење и полетување. Овие патики доаѓаат во класична боја кои сигурно ќе им се допаднат на секое чувство за стил кај децата. 4. Флексибилност : Дизајниран имајќи ја предвид флексибилноста за природно движење и леснотија на игра.5. Одлично за различни активности, од спорт до секојдневна облека. Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : Врвниот плетен горен дел нуди удобност и максимална издржливост; мрежеста ткаенина што дише внатре, држете ги децата подалеку од мирисот на стапалото. Лесни : нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесни и стилски. Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда предизвикана од тешки чевли. УДОБНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ ЃОН : овие детски патики за девојчиња и момчиња се изработени со мек ѓон и материјал што дише, нудат ултра лесна поддршка. Надворешен ѓон за нелизгање и отпорен на абење. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : ремен За Кука и јамка на стапалото, нема потреба да врзувате врвка за чевли, што им олеснува на децата да ја стават или соблечат. ПРИЛИКА : Овие Патики За Трчање За Деца се совршени за тенис, пешачење, пешачење, играње, танцување, џогирање, трчање, вежбање, пешачење, часови во теретана или други спортови.

R

Им се допаѓа и на купувачите