.

.

Епл Iphone Про Гумени Случаи Во П

Епл Iphone Про Гумени Случаи Во П

DEN 2.33
Износ

Apple iphone 11 про гумени случаи. Течни силиконски анти-прашина подобро од стариот дизајн силиконски телефони, свилен и мек допир. Оваа висококвалитетна, уникатна гумена кутија, исто така, нуди над заштитата на екранот, нуди отпорност на паѓање и гребење со мека облога од микрофибер внатрешна заштита и Вградена цврсто над копчињата за јачина на звук, страничното копче и кривините на вашиот уред без додавање на големо, поддршка . Конкретниот производ понатаму Има Дизајниран со Iphone 11 Pro во боја На желе, мода и едноставна. Ова apple iphone 11 про гумени футроли во p е одлична гумена кутија, заштитна ставка за покривање по намалена цена под 10 долари што не можете да ја пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 0,60 х 0,00 х 3,50 инчи и тежи 1,70 фунти. Овој iphone на apple 11 про гумени футроли во p е гумени предмети од нашите заштитни корици колекции што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. - Течен силиконски анти-прашина подобро од стариот дизајн силиконски телефони, свилен и мек допир. - Над заштитата на екранот нуди отпорност на паѓање и гребење со мека облога од микрофибер внатрешна заштита. - Цврсто поставени над копчињата за јачина на звук, страничното копче и кривините на вашиот уред без додавање на големо, поддршка . - Дизајниран со Iphone 11 Pro во боја На желе, мода и едноставна.

R

Им се допаѓа и на купувачите