.

.

Фудбалска Топка Во облик на срце Фудбалски Спортски Спортски Дрвени Копчиња За Капчиња Плетење Шиење САМ Занает Медиум

Фудбалска Топка Во облик на срце Фудбалски Спортски Спортски Дрвени Копчиња За Капчиња Плетење Шиење САМ Занает Медиум

DEN 0.67
Износ

Подобрете ги вашите проекти со овие дрвени копчиња. Може да се шие на капи, ракавици, шалови, ранци, ракави за пиење, ќебиња, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Можете да оставите како што е, песок за да ги отстраните трагите од изгореници, да додадете лепак и сјај за малку треперење или да додадете боја или дамка за убави шарени изгледи. Одлично за искусната канализација или занаетчија, или како забавен проект за нови занаетчии.Нашите недовршени копчиња од дрво вклучуваат две дупки и се прецизни ласерски исечени од прекрасен јаворов дрвен фурнир, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед. Копчињата се достапни во неколку големини, совршени за вашиот проект. Не препорачуваме да ги навлажнете копчињата бидејќи тоа може да им нанесе штета. Ако треба да ги измиете предметите на кои се прикачени, препорачуваме миење раце или чистење на самото место само на ткаенината.Материјалот за овие копчиња од дрво се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ШАРМАНТНИ КОПЧИЊА ОД ДРВО-Нашите недовршени копчиња од дрво вклучуваат две дупки и се прецизни ласерски исечени од прекрасен јаворов дрвен фурнир, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед. САМОСТОЈНИ СОВЕТИ за ЗАВРШНА ОБРАБОТКА - можете да оставите како што е, песок за да ги отстраните трагите од изгореници, да додадете лепак и сјај за малку треперење или да додадете боја или дамка за прекрасен шарен изглед. Одлично за искусната канализација или занаетчија, или како забавен проект за нови занаетчии. ЗАБАВЕТЕ и ЗАНАЕТ – Подобрете ги вашите проекти со овие дрвени копчиња. Може да се шие на капи, ракавици, шалови, ранци, ракави за пиење, ќебиња, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-копчињата се достапни во неколку големини, совршени за вашиот проект. Не препорачуваме да ги навлажнете копчињата бидејќи тоа може да им нанесе штета. Ако треба да ги измиете предметите на кои се прикачени, препорачуваме миење раце или чистење на самото место само на ткаенината. НАПРАВЕНО ВО САД-материјалот за овие копчиња од дрво се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

R

Им се допаѓа и на купувачите