.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Солстициум Бум Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Солстициум Бум Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 1530.08
Износ

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Солстициум Бум" Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите