.

.

Современа област килим апстрактен беж тркач во затворен простор лесен за чистење

Современа област килим апстрактен беж тркач во затворен простор лесен за чистење

DEN 2.00
Износ

Линеарната скала дава свежо чувство на овој апстрактен потресен современ килим. Елементите на гранџ имаат грозна жалба. Совршен со индустриски, урбан, стил на фарма. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Современ килим 3x10 (2'8 '' x 9'10 '') Апстрактна беж затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен издржлив и лесен за чистење со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

R

Им се допаѓа и на купувачите