.

.

Safavieh harvest соништа триптих wallидна уметност, разновидна

Safavieh harvest соништа триптих wallидна уметност, разновидна

DEN 527.84
Износ

Драматичните четкички од црвена, портокалова и златна боја - па дури и пастелни нијанси - во акрилик/масло создаваат емотивен пејзаж над три платна. Овој современ одраз на природата е врамен од западните кинески свети абити Фабри Вуд. Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во земја или зафатен град. Safavieh harvest Dreams Tryptych Wall Art, Assote : Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Не е потребно собрание. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Димензии : 18 "w x 1.38" d x 36 "ч. Лесно за чистење и грижа за. Направено од акрилна/масло/ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите