.

.

Inktastic Мојата Tia Ме Сака-Симпатична Був Семејство Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Мојата Tia Ме Сака-Симпатична Був Семејство Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.33
Износ

Мојата Тиа Ме Сака-слатко Боди за Бебиња од семејството був, совршено за новороденчиња, бебиња, мали деца и деца кои се многу сакани од нивната Тиа. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Мојата Tia Ме Сака-Симпатична Був Семејство Доенчиња Краток Ракав Боди Унисекс Природни 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. бувови тетка тетка внука внук дете новороденче родител птица пердуви крилја едно парче новороденче ползавец.

R

Им се допаѓа и на купувачите