.

.

Georgiaорџија Булдогс Премиер метален автоматски емблм

Georgiaорџија Булдогс Премиер метален автоматски емблм

DEN 2.33
Износ

Покажете му на вашиот тим гордоста на возењето со акрилниот автомбл за автоматски амблем, овој амблем може да се пофали со боите на вашиот тим. Ултра-силниот обврзник го обезбедува овој производ на вашиот автомобил за милји напред. Задебелена графика, никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. Официјално лиценциран со лига и тим. Акрилен автоматски амблем. Ултра силен лепило.

R

Им се допаѓа и на купувачите