.

.

Мед-може да направи хром преклопување на преклопување

Мед-може да направи хром преклопување на преклопување

DEN 0.67
Износ

Мед-може да направи HMP-01126 хромирано преклопување, бело. Стилски раствор за перење, ова хромирано преклопување на преклопување има интегрирано преклопно покритие што ја одржува содржината скриена и секоја област за перење уредно и чиста. Самиот капак е отстранлив и може да се пее додека брилијантната хромирана челична рамка е и цврста и отпорна на 'рѓа. Кога не е во употреба, ова спречување се склопува за да може брзо и лесно да се оддалечи или да се чува. Цврста челична рамка. Набори рамно за складирање. Изработка на торба со поли-памук. Мед-може-направи.

R

Им се допаѓа и на купувачите