.

.

Мое дете на Картер, бебе девојче, 3-пакет, големини пред-18м

Мое дете на Картер, бебе девојче, 3-пакет, големини пред-18м

DEN 143.68
Износ

Вашата листа не е комплетна без овие мое дете на мое 3-пакувања со 3-пакувања со кратки ракави за девојче. Овие 100% памучни каросерии имаат сеопфатни дизајни за печатење кои се лесни за мешање и одговараат со пријатни чорапи или целосна облека. Со силни прилепувања на нозете за повторено миење и абење и преклопување на рамената за лесно менување, овие разновидни шарени каросерии се неопходни за бебето. . Секое парче во овој сет е направено со ист доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 4-пакет. 3-парчен сет. Преклопуваат раменици. Прилепува на ногата. Кратки ракави. Печатење на сите. Детали за руфла. Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите