.

.

Мебел на Америка Гелман со низок панел, крал во Калифорнија, исушен даб

Мебел на Америка Гелман со низок панел, крал во Калифорнија, исушен даб

DEN 5168.00
Износ

Овој шармантен панел кревет во исушениот даб е одличен додаток на стилот на вашата земја или домот на езерото Хаус. Завршувањето на дрвото и главата на акцентот постави смирувачки и релаксирачки тон во спалната соба. Креветот е достапен во 3 различни големини, Калифорнија Кинг, Кинг и кралица, како и 2 различни типа на подножјето, редовната висина и нискиот профил. За мебелот на Америка Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Гелман со низок панел, Калифорнија крал, измешаниот даб вклучува : еден (1) кревет. Стил : Преоден. Заврши : Исцеден даб. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво. Панел кревет; Потребна е пролет на кутијата. Ниска стапало. Компатибилен со прилагодлива рамка за кревет. Потребно е собрание. Бродови во 3 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 91 "L x 77,63" W x 54,25 "H. Капацитет на тежина : 500 lbs. Тежина на производот : 99 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите