.

.

DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DEN 1.33
Износ

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој шарен впечаток на дрвјата III wallиден часовник пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Карактеристики. - Ultra Gloss Coiting обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија . - метал од алуминиум од 1мм алуминиум . - - 1 -инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот . - Вклучени се држачи за монтирање и упатства се вклучени . - Висока Квалитетните дигитални слики се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . - изгледа подобро од која било фото -хартија и гарантирано ќе трае најмалку 20 години . - Лесно се чисти со a a Микрофибер крпа . - батерија „АА“ вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите