.

.

Лексани ЛХ-ДВАЕСЕТ 295 25ЗР 295 25Р 95В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси

Лексани ЛХ-ДВАЕСЕТ 295 25ЗР 295 25Р 95В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси

DEN 1.33
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Лексани LX-ДВАЕСЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола подолго трајно траење на шарата перформанси со голема брзина Преглед Лексани LX-ДВАЕСЕТ е гума за сите сезони со перформанси и високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Големина : 295/25Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите