.

.

Персонализирано Среќен Божиќ, Бирлап Градинарско знаме

Персонализирано Среќен Божиќ, Бирлап Градинарско знаме

DEN 0.33
Износ

Со стилско црно кадрирање и трендовски бурап, ова прекрасно знаме за празнична градина е сигурно дека ќе биде голем хит. Карактеристики "Среќен Божиќ " Над кариран пикап и простор по должината на дното за да се персонализираат. Додадете го вашето име на семејството или специјален поздрав за да го направите овој прекрасен дизајн да биде комплетен! Штандот на градинарското знаме се продава одделно. Кликнете овде за да го купите штандот на знамето. Мерки 12 "W x 17.5" H. Направено од Burlap. Еднострано; Печатено на отстранливо знаме. Штандот не е вклучен. Персонализирајте со линија на текст до 12 карактери.

R

Им се допаѓа и на купувачите