.

.

Никол Милер Њујорк Риџфилд Лахти Област Килим

Никол Милер Њујорк Риџфилд Лахти Област Килим

DEN 2.67
Износ

Зачудувачкиот тепих во областа Риџфилд Од Никол Милер Њујорк и Домашната Динамикс ќе бидат фокусна точка каде и да е сместена во вашиот дом. Со привлечна цветна шема, овој тепих е навистина извонреден. Класичниот дизајн носи безвременски шарм кој одговара на различни домашни поставки, без разлика на вашиот стил. Овој прекрасен тепих нуди мека текстура која се чувствува одлично под нозете или за лежење. Изработен од висококвалитетен фриз полипропилен, овој фантастичен тепих ја задржува својата убавина од година во година, благодарение на влакната кои природно бледнеат и се отпорни на дамки. Исто така е доволно издржлив за да издржи области со голем сообраќај, бидејќи ги минимизира ефектите од дамки и стапалки, што го прави идеален избор за секоја просторија во вашиот дом, без разлика дали станува збор за вашата дневна соба, трпезарија или на друго место. Подобрена со издржлива памучна платнена подлога за долготрајна форма и убавина. Зачудувачкиот тепих во областа Риџфилд Од Никол Милер Њујорк и Домашната Динамикс ќе бидат фокусна точка каде и да е сместена во вашиот дом. Со привлечна цветна шема, овој тепих е навистина извонреден. Класичниот дизајн носи безвременски шарм кој одговара на различни домашни поставки, без разлика на вашиот стил. Овој прекрасен тепих нуди мека текстура која се чувствува одлично под нозете или за лежење. Изработен од висококвалитетен фриз полипропилен, овој фантастичен тепих ја задржува својата убавина од година во година, благодарение на влакната кои природно бледнеат и се отпорни на дамки. Исто така е доволно издржлив за да издржи области со голем сообраќај, бидејќи ги минимизира ефектите од дамки и стапалки, што го прави идеален избор за секоја просторија во вашиот дом, без разлика дали станува збор за вашата дневна соба, трпезарија или на друго место. Подобрена со издржлива памучна платнена подлога за долготрајна форма и убавина.

R

Им се допаѓа и на купувачите