.

.

Витмор Тркалање Под Кревет Кошничка Бела Жица

Витмор Тркалање Под Кревет Кошничка Бела Жица

DEN 959.84
Износ

Надвор од видното поле! Количката За Тркалање Витмор нуди простор за складирање играчки, ќебиња и многу повеќе, додека исчезнува од очите под креветот. Тркалата за тркала овозможуваат лесна подвижност и лесен пристап до вашите работи. Витмор е семејна и управувана деловна активност од 4-та генерација. Од 1946 Година, Витмор е посветен на донесување организација дома со создавање производи што го поедноставуваат секојдневниот живот. Обезбедувањето дека тие производи се изградени со интегритет, вредност и иновации е нашата посветеност кон вас. И нашето ветување е дека ние секогаш ќе бидеме тука за вас доколку некогаш ви требаме додека стоиме зад нашиот производ 100% . Лесно без склопување на алатот количката за тркалање Има челична решетка, тешка рамка со Бела епоксидна завршница Собрани Димензии : 24,8" х 25,25" х 6,5" складирањето на витмор за тркалање под креветот е опремено со тешки тркала За брз пристап Покачениот дизајн ги држи складираните предмети од подот каде што прашината и нечистотијата Можат Да се населат Одлично складирање под креветот за облека, чевли, чанти и многу повеќе; лифтовите предмети Од подот Содржат Нередот ги крева Предметите Од подот. Содржат неред и максимизирајте го неискористениот простор под креветот за складирање работи надвор од очите. Тип На Производ Количка. Димензии : 24.8 "х 25.25 " х 6.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите