.

.

Fairnull Зајакот Фигурина Послужавник Мултифункционален Рачно Изработени Декорација Смола Симпатична Зајакот Биро Складирање Послужавник Дневна Соба Снабдување

Fairnull Зајакот Фигурина Послужавник Мултифункционален Рачно Изработени Декорација Смола Симпатична Зајакот Биро Складирање

DEN 1.33
Износ

Опис : Со прекрасен цртан дизајн на зајак, овој украс на работната површина е извонредно обликуван, фино изработен и живописен и ќе додаде живост во вашиот дом или канцеларија, што ќе го направи одлично украсно парче.Повеќе од само украсно парче, овој украс за послужавник е исто така организатор со цврста основа и силна носивост за чување клучеви, закуски, часовници, други работи итн. Го одржува домот уреден додека обезбедува лесен пристап до items.It конструиран е од смола.Постојат 3 различни бои за избор.Оваа лента за складирање клучеви е погодна за ходник, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму.Име на предметот : Украс За Зајаци Материјал : Смола, Железо Карактеристики : заштеда На Простор, Фина Изработка, Мултифункционални Детали За Големина : Бела, Големина : 12см х 18см/4.72" х 7.09" (Прибл.), Ширина на фиоката : 18см/7.09 " (Прибл.) Зелена/Жолта, Големина : 14см х 18см/5.51 "х 7.09" (Прибл.), Ширина на фиоката : 20см/7.87 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Украс За Зајаци Со прекрасен цртан дизајн на зајаци, овој украс на работната површина е извонредно обликуван, фино изработен и живописен и ќе додаде живост во вашиот дом или канцеларија, што ќе го направи одлично украсно парче. Повеќе од само украсно парче, овој украс за послужавник е исто така организатор со цврста основа и силна носивост за чување клучеви, закуски, часовници, други работи итн. Го одржува домот уреден додека обезбедува лесен пристап до предметите. Таа е изградена од смола материјал. Постојат 3 различни бои за избор. Оваа лента за складирање клучеви е погодна за ходник, дневна соба, спална соба, канцеларија и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите