.

.

Пен+опрема за силиконски случај, дино

Пен+опрема за силиконски случај, дино

DEN 0.33
Износ

Чувајте ги мали лични предмети безбедни со нашиот случај со силиконски пенкало+опрема. Овој корисен случај има затворено затворање и карабинер, за да можете да го прикачите на ранци, чанти или торбички торби кога сте во движење. Без разлика дали ви треба некој да чува клучеви, монети или накит, овој силиконски случај ве покрил. Плус, достапен е во најразлични бои и дизајни, така што можете да го изберете оној што најдобро одговара на вашата личност и стил. Не заборавајте да ги проверите сите материјали и додатоци од колекцијата Pen+Gear за да бидете сигурни дека имате сè што ви треба за вашиот зафатен животен стил. Пробајте го случајот со силиконски за пенкало+опрема денес. Пен+опрема за силиконски случај, дино : удобен случај. Одликувајќи се со затворен затворен и карабинер. Одличен начин да ги чувате малите лични предмети безбедни и безбедни. Лесно се прицврстува на ранци, чанти, торбички торби и многу повеќе. Достапно во најразлични забавни бои и дизајни. Пар со други најважни работи од колекцијата Pen+Gear.

R

Им се допаѓа и на купувачите