.

.

Класичен Пијанист: Музика На Вашите Уши Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Стилот На Кали Со Недефинирани Подароци

Класичен Пијанист: Музика На Вашите Уши Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Стилот На Кали Со Недефинирани Подароци

DEN 207.20
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Класичен Пијанист : Музика До Вашите Уши Маичката Во Стилот На Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Класичен Пијанист : Музика До Вашите Уши Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите