.

.

Делта 3544ЛФ-WFMPU Класична Широко Распространета Тоалетна Славина Со Јасни Рачки На Копчињата И Метален Скокачки Прозорец, Хром

Делта 3544ЛФ-WFMPU Класична Широко Распространета Тоалетна Славина Со Јасни Рачки На Копчињата И Метален Скокачки Прозорец,

DEN 1.00
Износ

Компанијата делта Тапа, Лидер За Иновации Во Америка, нуди широка линија на станбени и комерцијални производи, вклучувајќи стил и иновации во славини и вентили за испирање. Водечкиот бренд Делта го надминува одличниот дизајн за да вклучи паметно размислување што ги предвидува потребите на луѓето, обезбедувајќи внимателни иновации и инспиративни дизајни што воодушевуваат. Производите на Компанијата делта Тапа се доверливи да испорачаат иновации, квалитетен дизајн и сигурни перформанси ширум светот. Делта 3544ЛФ-WFMPU Класична Широко Распространета Тоалетна Славина Со Јасни Рачки На Копчињата и Метален Скокачки Прозорец, Хром : Направен . Целосно покриен со ограничена доживотна гаранција На Делта. Сите-месинг тапа изградба. Супериорен процес на завршна обработка-финишот на славината покриен со доживотна гаранција. Разумен стил кој го надополнува секој дом. Иновативен дизајн. Карактеристики на квалитетот И сигурноста На Заштитниот знак На Делта.

R

Им се допаѓа и на купувачите