.

.

Црвена Кап® Машка Кошула Со Три Бои Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Кошула Со Три Бои Со Долги Ракави

DEN 1.33
Износ

Потемните панели се стратешки поставени на оваа кошула во три бои за да помогнат да се сокријат вообичаените дамки знаеме дека се случуваат на работа. Дополнително, ткаенината има технологија за ослободување дамки за отстранување на нечистотијата и маснотиите за време на перењето — на тој начин вашата работна кошула е чиста и подготвена за работата кога сте. Со шипки за пазуви за флексибилност и удобен опсег на движење, ќе бидете незапирливи во оваа продавница. Блокирањето на боите помага да се сокријат вообичаените дамки благодарение на стратешки поставените потемни панели. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Практичниот Џеб со Ракави држи пенкала, мерачи и мали алатки на дофат. Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека. Покриените Прилепувања ги одржуваат обоените површини полирани и заштитени. Шипките на пазувите обезбедуваат флексибилност и удобен опсег на движење без врзување. Дел Од Колекцијата на униформи без грижи без Грижи за одржување на фокусот на работата, а не на работната облека. Индустриски перење пријателски.

R

Им се допаѓа и на купувачите