.

.

Терека Завеса Прачка 1 Од-Злато

Терека Завеса Прачка 1 Од-Злато

DEN 0.67
Износ

Украсете го третманот на вашиот прозорец со оваа безвременска единечна шипка за завеси од 1 инчи за да додадете софистициран изглед во вашиот декор. Соодветните двојни прачки и страничните прачки се достапни и се продаваат одделно.Димензии : 48 L x 4 W x 4 H Вклучува еден 1 во. прилагодлива единечна прачка, 3 загради и хардвер за монтирање. Прачка проекција : 3.625 во. Челик прачка и смола финалето. Дијаметар прачка : 1". Завршно мерење : 3-1/2"W x 2-1/2"H x 2-1/2"D. должина На Прачка : 48-84 инчи. Боја : Злато.

R

Им се допаѓа и на купувачите