.

.

Црвено Срце Ен Гедес Бебе Предиво-Скутер

Црвено Срце Ен Гедес Бебе Предиво-Скутер

DEN 305.92
Износ

ЦРВЕНО СРЦЕ - Ен Гедес Бебе Предиво. Тоа е совршена мешавина од акрилик и најлон за да биде супер мека и соодветна тежина за оние специјални работи за бебиња. Категорија на тежина : 3; 80 20% најлон; цврсти материи : 3,5 мл/100гр;340иди/310м; мулти : 3оз/85гр; 290 јд/265м. Мерач : плете-22стх3-р=4ин/10см на големина УС6/4мм куки и капчиња - 17 скх20р=4ин/10см на големина Г6/4мм куки. Грижа : машинско перење ладно; сушење; не белило; не пеглајте; суво чистење само со растворувач П. Достапно во различни бои; секој се продава одделно. Црвено срце - ен гедес бебе предиво : Совршена мешавина од акрилик и најлон за да биде супер мека. Тежина категорија : 380&. акрилик 20% најлон цврсти материи : 3.

R

Им се допаѓа и на купувачите