.

.

Поедноставете Ја Торбата За Чување Ќебе Од Неткаен Материјал Во Хедер Греј

Поедноставете Ја Торбата За Чување Ќебе Од Неткаен Материјал Во Хедер Греј

DEN 3.00
Износ

Неткаен Ќебе торба поедноставување е направен од 100% ПП Неткаен материјал за дишење што ги чува вашите ќебиња и други предмети безбедни од прашина и мувла. Совршено решение за складирање на предмети надвор од сезоната, како што се ќебиња, облека и многу повеќе, истовремено заштитувајќи ги од прашина и оштетување благодарение на тоа е полн патент. Издржливите рачки овозможуваат лесно носење и гледање низ прозорецот напред ви овозможува да погледнете внатре во торбата. Торбата помага во елиминирање на мирисите за да им помогне на постелнината да остане свежа и чиста. Флексибилните и прилагодливи дизајни го олеснуваат вклопувањето во тесни простори за складирање. Поедноставете ја Торбата За Складирање Ќебе со 2 Пакувања Во Димензии На Хедер Греј : 18 "х 24 " х 12". Лесно Затворање Со Патент. Јасен Прозорец За Преглед. Се преклопува За Складирање кога не Е Во Употреба. Рачки За Носење. Совршен за Ќебиња, Јоргани И Перници. Ги штити предметите од прашина и мувла.

R

Им се допаѓа и на купувачите