.

.

Малите Тикови Спиралин Мориња Воден Парк Водена Маса Со Мрзливо Дејство На Прскање На Реката, Сет За Водени Тркала И Додатоци, Комплет За Играње Во Дворот На Отворе?

Малите Тикови Спиралин Мориња Воден Парк Водена Маса Со Мрзливо Дејство На Прскање На Реката, Сет За Водени Тркала И Додатоци,

DEN 2239.84
Износ

Дождлив ден заканувајќи се дека ќе го уништи нечие лето Никогаш не плашете се : Малите Тики Спиралин Мориња Воден Парк Активност Маса е исто толку забавно како патување во целосна големина воден парк и без сончање! Оваа табела за пластична активност е со големина точно за мали деца и помали деца со голем број карактеристики за да бидат окупирани со часови. Спиралната цевка им овозможува да испуштаат топчиња и џамлии гледајќи како паѓаат во водата. Мрзлив речен прстен е совршен за пловечки играчки. Водено тркало, пет играчки за прскање и чаша за вода обезбедуваат тони забава без разлика дали се во затворени простории или надвор. Содржи до 7 литри вода.Повеќе од 50 години, Малите Тикови прават играчки за деца кои поттикнуваат бескрајна забава и слободна игра и на отворено и во затворени простории. Масите за играње песок и вода ги забавуваат малите деца и децата со часови со прскање и истурање преку креативна и имагинативна игра со тематски комплети додатоци. Дајте подарок за игра на вашите омилени девојки и момчиња, од мали деца до деца од предучилишна и основна школа за роденденски подароци, празнични подароци и секоја посебна пригода. Од Mga Entertainment, креатор на саканата Мода, Колекционерски, девојки и линии за Кукли ЗА Бебиња Lol Изненадување, Winbow High, Na Na Na Изненадување, Bratz, Сон На Mga Ella, Сјајот На Mga Babyz, Lalaloopsy, Poopsie Изненадување и Изненадување родено Бебе, Како И Мали Крлежи и многу други омилени. ОТКРИЈТЕ ЈА ВАШАТА НОВА ИГРА ЗА ВОДЕНА МАСА-Децата можат да уживаат во воден парк во сопствениот двор со оваа играчка на отворено. Оваа игралиште за водена маса на отворено содржи до 7 литри вода каде што децата можат да прскаат и да играат. РАЗВИЈТЕ МОТОРНИ ВЕШТИНИ-Наполнете ја чашата со вода и истурете ја во инката за да напојувате двојни водени тркала. Свртете го Панорамското тркало за да ги соберете и испуштите топчињата. Свртете го спинерот што ја напојува "мрзливата река". ЛИЗГАЈТЕ ТОПКИ НАДОЛУ ПО ЦЕНТРАЛНИОТ СПИРАЛЕН ТУНЕЛ-Малите деца можат да играат со топчиња со 5 карактери на Панорамското тркало, брановите на тркалото за центрифугирање или да се лизгаат надолу во спиралната цевка. Стиснете ги и топчињата прскаат вода. ВНЕСЕТЕ ГИ ПРЕСВРТИТЕ И ЛИЗГАЈТЕ НАДОЛУ ПО ИСТЕГНУВАЊЕТО-масата за вода за деца има спирална цевка во средината каде што исто така можат да истурат вода или да ги лизгаат топчињата и да ги гледаат како одат круг и круг додека не добијат голем прскање во "мрзливата река". ИГРАЈТЕ РАБОТИ-При Мали Скокови, ние не правиме само играчки, ПРАВИМЕ ИГРА - затоа излезете И играјте - Заедно, вие и вашите деца можете да откриете цел широк свет околу вас, отклучувајќи го нивниот целосен потенцијал до пред спиење. Квалитетно добро поминато време.

R

Им се допаѓа и на купувачите