.

.

Аеросоли Женски Без Шоу Лагер Чорапи, 6-Пакет

Аеросоли Женски Без Шоу Лагер Чорапи, 6-Пакет

DEN 1.67
Износ

Ултра-меки чорапи од аеросоли сигурно ќе станат ваши основни. Силуетата без шоу ви овозможува да ги покажете чевлите додека останувате удобни. Изберете помеѓу четири класични бои за лесно да одговараат на вашиот стил и да одговараат на вашите чевли. Материјал : 98% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 10 пара чорапи со целосна покриеност. Големина : големина На Чорап 9-11; одговара на големини на чевли 5-10. Карактеристики : Цврсти бои или отпечатоци; ребрест отвор; беспрекорен, микрофибер за дополнителна удобност. Аеросоли Лагер Чорапи За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите