.

.

Mуалај Машки Атлетски Чевли Спортски Чевли За Трчање Патики Што Дишат Против Лизгање Стилски Тренери Пешачење Одење Фитнес Тренинг Црно Сино 7.5

Mуалај Машки Атлетски Чевли Спортски Чевли За Трчање Патики Што Дишат Против Лизгање Стилски Тренери Пешачење Одење Фитнес Тренинг

DEN 3.33
Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Атлетски Чевли, Патики, Тренери, Чевли За Трчање, Чевли За Пешачење, Обични Патики, Спортски Чевли Тип На Шема : Еднобојна Боја : црна сина, црна каки (По Избор)Големина : САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Стп+Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : рамно Прицврстување : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, работни, спортски карактеристики : 1. Мрежестиот горен дел нуди крајна дишење.2. Редовно вклопување, лизгачка конструкција со врвки.3. Гумениот надворешен ѓон помага да се испорача подобра влечна сила и издржливост, обезбедува зафат.4. Лесниот ѓон обезбедува поддршка и апсорпција на удари обезбедуваат удобност при трчање.5. Овие чевли за трчање не само што можат да ве следат за да пешачите и да стоите долго време, туку и да се забавувате повеќе во спортот. Како што се : пешачење, трчање, тенис, модна облека, работа, секојдневен, ресторан, шопинг, патување, возење, тренинг, тренер за фитнес крст, теретана, затворен простор, атлетски спорт и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : мажи атлетски чевли, секојдневни патики, удобни чевли за трчање за мажи, лесни дизајнерски чевли за мажи, модни машки чевли за трчање, чевли за пешачење за мажи. Удобна влошка : прилагодете се на стапалата дизајнирајте ја влошката за удобност, апсорбирајте шок и намалете го стресот на стапалата со секој чекор. Мрежа за дишење : ткаенина За Дишење за систем за дишење,циркулација за да ги одржувате нозете суви и свежи. Ѓон против лизгање : гумен ѓон, шема што не се лизга, лесен ѓон со дизајн на текстура за стабилно влечење. Применливи прилики : Џогирање, трчање, пешачење, пешачење, на отворено, забава, спорт ,внатрешен, надворешен, секојдневен и тренд секоја пригода итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите