.

.

Фланелен кошула За Мажи Дизајнер Пролет Лето Машки Обичен 3д Печатење На Тиква Ноќта На Вештерките Хаваи Кошула Блуза Кошули Со Долги Ракави Фрагарн

Фланелен кошула За Мажи Дизајнер Пролет Лето Машки Обичен 3д Печатење На Тиква Ноќта На Вештерките Хаваи Кошула Блуза Кошули

DEN 0.67
Износ

Дизајнерска Пролет Лето Машка Лежерна 3д Печатење На Тиква Ноќта на Вештерките Хаваи Кошула Блуза Кошули Со Долги Ракавипроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот Со Цврста Боја : Долг Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Мажи Топ Блуза Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengthm61036115cm/45.28"48cm/18.90"65cm/25.59"73cm/28.74"L81238120cm/47.24"50cm/19.69"66cm/25.98"74cm/29.13"XL101440125cm/49.21"52cm/20.47"67cm/26.38"75cm/29.53"XXL121642130cm/51.18"54cm/21.26"68cm/26.77"76cm/29.92"XXXL141844135cm/53.15"55cm/21.65"69cm/27.17"77cm/30.31"XXXXL162046140cm/55.12"56cm/22.05"70cm/27.56"78cm/30.71 "+Уникатен Дизајн со Шарени Дизајн и ,Цветни Печати ,Покажете Го Вашиот Секси и Шарм. Тоа е најдобриот подарок за сестра, пријателка ,сопруга, вашите љубовници или за себе.За Денот на Вљубените, роденден, годишнина. +Прилики : Совршена Цела Сезона Колекција! Класични Парчиња, Кои Ви Носат Удобно, Но Елегантно Искуство Со Носење. Лесно е да се облече и соблече и да одговара на друга облека. Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите