.

.

Вонкос Панталони Со Висок Струк За Женски Зделки-Водоотпорна Контрола На Стомакот Лесни Панталони

Вонкос Панталони Со Висок Струк За Женски Зделки-Водоотпорна Контрола На Стомакот Лесни Панталони

DEN 302.24
Износ

Нашите Панталони се меки и удобни за летото.Нашите Женски Шорцеви Панталони,Јога Панталони За Жени,Црни Панталони За Жени,Фустани За Жени, Карго Панталони За Жени И Женски Жешки Панталони се внимателно направени. Features : 1.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење ,панталоните се совршени за приморски празници итн.Женски Моден Секојдневен Темперамент Еднобоен Плетен Микро Повлечете Тенок Одблесок Trousers Features : 1.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење ,панталоните се совршени за приморски празници итн.Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони. ①Прилика : овие секојдневни женски карго панталони погодни за секакви прилики, секојдневно носење, лежење, дружење, работа, спорт, Забава Или носење дома,фотографија, улична облека,одмор надвор од должност или канцелариски изглед,забава или друга полуформална пригода,совршен подарок за сопруг, дечко, татко или пријатели. ●НАТПРЕВАР за ОБЛЕКА● : Дизајниран За различни стилови, овие женски карго панталони може да се совпаднат со стилски кошули со долги ракави за секојдневниот изглед, или да се комбинираат со палто или јакна за класичен стил во fall и зима. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА● : овие стилски женски карго панталони секојдневни панталони изработени од фина ткаенина, меки, лабави фит, мазни за допир.И мажите карго панталони со повеќе џебови. Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. женски панталони со истегнување на продажба. жените панталони дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите