.

.

Замена RH46210026C Надворешна Рачка На Вратата Компатибилна со -Хјундаи Тусон Фронт, Левиот Возач Хром

Замена RH46210026C Надворешна Рачка На Вратата Компатибилна со -Хјундаи Тусон Фронт, Левиот Возач Хром

DEN 331.20
Износ

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена поединечно боја/Финиш : Заклучување На Хромедор/Обезбедување Дупка За Клучеви : Со Клучни Холеноти : СО Прекривки Ое Број : 82651 D3710, 82652d3010nterchange Дел Број : 82651 D3710, 82652d3010waranty : 1-годишна гаранција за неограничена километража надворешна ВРАТА Рачкаекстеричните Рачки На Вратите Се прифатлив начин За Враќање На Функционалноста На Вратата На Вашето Возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена според фабричките спецификации за да изгледа и да работи исто како оригиналот.Карактеристики и Придобивки : Направени според Фабричките Спецификации направени според фабричките спецификации за инсталација без проблеми, загарантирана.Дизајниран како директна замена за вашата оригинална надворешна рачка на вратата.Помага во обновувањето на вашето возило во нова состојба.Премиум Конструкција и Завршна Обработка Изградена со издржливи материјали за долг работен век.Привлечната хромирана завршница одговара на вашата фабричка надворешна рачка на вратата.Најсовремен Процес На Производство надворешните рачки на вратите се произведуваат со користење на истите процеси како и оригиналот, обезбедувајќи одлична монтажа и квалитетна завршница.Посно производствениот процес ги намалува трошоците и квалитетот е висок.Едногодишна Неограничена Гаранција За Километража Секоја надворешна рачка на вратата доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Фронт, Лефтјундаи 2019-2021 Тусон 2016-2017 Тусон (подмодел : Еко, Премиум)2016-2018 Тусон (подмодел : База, Ограничена, Луксуз, СЕ, Спорт, Крајна)2018 Тусон (подмодел : СЕЛ, СЕЛ Плус, Вредност Издание) Го Заменува Ое Бројот : 82651d3710, 82652d3010. Размена На Броеви На Делови : 82651 D3710, 82652 D3010. Размена На Броеви На Делови : 82651 D3710, 82652 D3010. Одговара Изберете : 2019-2021 ХЈУНДАИ ТУСОН 2016-2017 ХЈУНДАИ ТУСОН СЕ 2018 ХЈУНДАИ ТУСОН ВРЕДНОСТ/ОГРАНИЧЕНО И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите