.

.

Трговска марка ликовна уметност „кукавица“ платно уметност од Леа Саулниер

Трговска марка ликовна уметност „кукавица“ платно уметност од Леа Саулниер

DEN 1.33
Износ

Уметник : Леа Саулниерјебјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арт. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Леа Саулниер „кукавица“ платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите