.

.

771а Оригинален Кертриџ Со Мастило-Единечен Инк-Џет - Мат Црн-Секој

771а Оригинален Кертриџ Со Мастило-Единечен Инк-Џет - Мат Црн-Секој

DEN 784.00
Износ

Касетата со мастило обезбедува висококвалитетни отпечатоци за широк спектар на апликации од репродукции на фотографии и дисплеи до цртежи на линии, па дури и позадинско осветлување со богати црни позадини. Со HP Живописни Фото Мастила, бојата останува вистинита кога се гледа во различни услови на осветлување. HP Живописни Фото Мастила испорачуваат висок квалитет на сликата со голема брзина. Ултра чистите пигменти, ексклузивната технологија за дисперзија на мастило и ригорозното тестирање гарантираат дека мастилото тече слободно за да обезбеди брилијантна, живописна боја со секое печатење. Касетата со мастило е наменета за употреба со Hp Designjet Z6200 Печатачи. Повеќе Од Производителот Тип На Производ-Материјали За Печатење и Сликање-Касети Со Мастило/Мастило. Видови Уреди-Инк-Џет Печатач Со Широк Формат. Бои-Мат Црна. Тип На Снабдување-Мастило. Индикатор На пазарот Кертриџ Број-HP 771. Оем/компатибилен-ОЕМ. Реконструиран-Не. Течен Волумен-775 мл. За Употреба Со - Hp Design Jet Z6200 Серија, Z6600, Z6800 Серија. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%.

R

Им се допаѓа и на купувачите