.

.

Држач За Монтирање На Рачката На Заградата Верса

Држач За Монтирање На Рачката На Заградата Верса

DEN 3.00
Износ

Монтирањето На Рачката Xventure Versa е идеално решение за обезбедување на вашата акциона камера и снимање на сите возбудливи моменти за време на вашето возење. Дизајниран за рекреативен моторџија оваа цврста, ниско-вибрациона монтажа е совршен придружник каде и да одите. Монтирајте ја вашата акција или видео камера директно на вашиот велосипед, АТВ или мотоцикл. Карактеристики целосно копче за ротација и прилагодување од 360° за снимање под различни агли. Цврстиот држач за стегање одговара на рачките 15?45мм во дијаметар. Стегач За Монтирање На Рачката На Заградата Верса.

R

Им се допаѓа и на купувачите