.

.

Тексас А & М Агис Колосален Оз Тумблер со капак

Тексас А & М Агис Колосален Оз Тумблер со капак

DEN 351.84
Износ

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови, се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци и. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите