.

.

Мејсон Тегла Средно Осветлување Мал Мирис Потопло со Затоплувачи На Свеќи Итн

Мејсон Тегла Средно Осветлување Мал Мирис Потопло со Затоплувачи На Свеќи Итн

DEN 2.33
Износ

Затоплувачите на Мириси со Средна Големина се малку помали и поекономични потопли за вашиот дом. Совршено одговара за попријатни простори во вашиот дом, овие Декоративни Затоплувачи на Мириси безбедно топло топење на восок и восочни курви, ослободувајќи траен мирис низ секоја просторија. Сонлив се појавува на предната страна на овој мал потопол што е во облик на тегла мејсон. Овој потопол е направен од порцелан, што овозможува дополнителна светлина да свети. Осветлувањето со средна големина Користи сијалица ОД 15 W за нежно загревање на топењето на восокот или маслата во садот, ослободувајќи го нивниот мирис. Мекиот сјај на сијалицата за затоплување создава амбиент и мирис на запалена свеќа, без пламен, саѓи или други загадувачи. Потопло доаѓа со главната единица, отстранлив сад и сијалица за затоплување. Приклучоци за излез со 3 стапки. кабел кој има рокерски прекинувач за Лесна Функција за вклучување.

R

Им се допаѓа и на купувачите