.

.

10 Есенска жетва вештачка тиква со мешани есенски лисја мајки и декорација на бор конуси

10 Есенска жетва вештачка тиква со мешани есенски лисја мајки и декорација на бор конуси

DEN 319.84
Износ

Оваа декоративна тиква пука со есенски обоени лисја сончогледи мајки борови конуси и faux пердуви што го прават совршен додаток на вашиот Денот на благодарноста за Ноќта на вештерките или есенскиот декор, препорачан за димензии на употреба во затворен простор : 15 "H x 12 " W x 11 "D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал (D материјал S) : пена/ткаенина/бор конус/пластична тиква со сончогледи мајки и борови конуси, Unlit, совршен за Денот на благодарноста Ноќта на вештерките или есента во целина, препорачана за употреба во затворен простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите