.

.

Skechers Women Bobs Chill Lugs Slip-On Comfort Shoe

Skechers Women Bobs Chill Lugs Slip-On Comfort Shoe

DEN 307.04
Износ

Додадете класичен стилски основен оваа сезона со Bobs од Skechers ™ Chill Lugs - чевли за урбани магии. Оваа лента за лежење на Alpargata Flat има мазна микрофибер ткаенина горниот дел со перничето за мемориска пена и надворешната страна на влечење на влечење. За секоја набавка на Бобс, се прави донација за животни кои имаат потреба од мазна микрофибер ткаенина горната со мека кадифен слој на Ченил. Мемориска пена на Skechers. Надворешна влечење на влечење на светло влечење со шок со зашиени детали горниот слој. Нежните микрофибер ткаенина горната со мека кадифен слој на Ченил.

R

Им се допаѓа и на купувачите