.

.

Tuphell Industries Современа пејзаж рефлексија летаат птици над езерото графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 3, дизајн од JJ Design House LLC

Tuphell Industries Современа пејзаж рефлексија летаат птици над езерото графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.33
Износ

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава. Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : сет од 3 парчиња, секоја табла е врамена од 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : пејзаж, сценографија, апстрактно, езеро, животно. Дизајн од JJ Design House LLC.

R

Им се допаѓа и на купувачите