.

.

Бесплатно склопување женски патент предниот дел на бомбардерот јакна

Бесплатно склопување женски патент предниот дел на бомбардерот јакна

DEN 319.68
Износ

Пријатно и симпатично, бесплатно собрание ја зеде мечето и додаде раб со кул силуета за бомбардери јакна. Ова е јакна што додава поп боја и текстура на вашата облека и… ве одржува топло! Совршен слој за преминување од сезона во сезона. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : 23 ”долга за големина S. јака : јака од точка. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ребрести полите; Мека и пријатна факс Шерпа. Теди бомбардерска јакна за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите