.

.

Luksенски женски анаис мокасин влечки

Luksенски женски анаис мокасин влечки

DEN 304.00
Износ

Пријатни и обични, папучи на женските мокасин Muk Luks® имаат топли детали од меки крзно, траен ѓон за вашата пријатна затворена и погодност на отворено. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени. - TRER траен ѓон - 100% полиестерска фаукс крзно инлоле - 100% акрилна горната - 100% полиестерска ласта на крзно - повеќе опции во боја - С (5-6), М (7-8), Л (9-10), и XL (11-12) се лизгаат. Меморија за пена. Затворен/единствен на отворено. Меки детали за крзно.

R

Им се допаѓа и на купувачите