.

.

Ден на таткото самолепливи форми на пена - занаетчиски материјали -

Ден на таткото самолепливи форми на пена - занаетчиски материјали -

DEN 284.48
Износ

Тато ќе ги сака ремек-дела создадени со овие самолепливи форми на пена на Денот на таткото! Печатено во светли бои, овој асортиман доаѓа со форми инспирирани од спорт и технологија и изреки на одлики како „#1 тато“ и „Најголем татко на земјата“. Користете ги формите за да направите рамки за DIY слика или рачно изработени картички за Денот на таткото! Овие лесни за употреба форми за самостојно лепење се занаетчиски материјали! Вклучува десет 7-3/4 "листови од пена. (300 парчиња. По единица) Ден на таткото на таткото на таткото - занаетчиски материјали - 300 парчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите