.

.

Бздаиси среда Адамс Маица И Панталони Со Долги Ракави Поставени За Деца - Готска И Симпатична Облека Во Стил За Девојчиња И Момчиња На Возраст Од 3 Години

Бздаиси среда Адамс Маица И Панталони Со Долги Ракави Поставени За Деца - Готска И Симпатична Облека Во Стил За Девојчиња И

DEN 639.84
Износ

Среда Адамс, Маица Со долги ракави, панталони, комплет, детска облека, облека со филмска тема, готска облека, црно-бела облека, семејна мода, морничава и симпатична облека, Костим За Ноќта на Вештерките, Облека инспирирана Од Семејството Адамс, цртани ликови, детска мода, трендовска детска облека. Опции Со повеќе Големини : Покриваат опсег од 110 см до 170 см, погоден за деца од различни возрасни групи. Живописни Цртани Модели : Извонредните и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекувајќи ја наклонетоста на децата. Удобна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, мека и пријателска за кожата, обезбедувајќи најголема удобност за децата.

R

Им се допаѓа и на купувачите