.

.

Елементи женски плус големина на ниво на миди фустан со вратоврска

Елементи женски плус големина на ниво на миди фустан со вратоврска

DEN 2.67
Износ

Фустанот на моментот, елоквиите Елементите Plusенски плус големина миди -фустан со миди со вратоврска е стилизиран за да се забележите. Собраните ракави со должина на лактот Raglan го имаат само вистинскиот Pouf, додека длабоката V-вратоврска го привлекува вниманието на вашето лице и вашата игра со ѓердан. Соодветниот ремен за вратоврска ја издвојува еластичната половината, со нивоата на шутли кои носат женски вибрации. Мора за настани; Идеално за да се направи секој даден ден да се чувствува посебен. Исклучиво на. РАГЛАН РАБЛЕН со должина на лактот. Ниво на здолниште со руфли. Должина на миди. V-врат. Врзаниот појас на половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите