.

.

Единствени панели за договори Постелнината изгледаат затемнети завеси за спална соба сива 52 w 84 l

Единствени панели за договори Постелнината изгледаат затемнети завеси за спална соба сива 52 w 84 l

DEN 302.24
Износ

Обратната страна на нашите завеси за затемнување усвојува полиестерска ткаенина, цврсто ткаена и одлично се справува, а грбот е во ред и мазен во текстурата. 3 слоеви ја поттикнуваат оваа завеса за завеса Силен ефект за заштита на приватноста, а исто така може да го намали бучавата. И покрај тоа што три се слоеви на структура, постои чуден мирис. Уникатни договори завеси се широко применети опсези, кои можат да се користат во дневни соби и спални соби, и така натаму. Осумте громи од никел (1,6 инчи во дијаметар) постојат на горниот дел од оваа завеса за фарма, што ви дава леснотија во инсталацијата и го измазнува слајдот. Ние ви нудиме 4 бои и 5 големини за да изберете за да може секој да ги избере применливите завеси за вашиот прозорец. Големини : 52 "w x 63 " l/ 52 "w x 72 " l/ 52 "w x 84 " l/ 52 "w x 95 " l/ 52 "w x 108 " Л. Единствени поволни цени 2 панели Постелнина изгледаат затемнување завеси за материјал за спална соба : полиестер (изглед на постелнина). Вклучен пакет : 2 панели на завеси за затемнување. 8 Громи од никел, со дијаметар од 1,6 инчи, постојат на горниот дел од оваа завеса, лесен за инсталирање и мазно за да се лизне. Ние усвојуваме 3 слоја, што може да ја намали бучавата и да ја заштити приватноста, и двете ќе ви донесат лесно време. Широка применливост како што може да се инсталира во дневната соба и спалната соба за да се донесе тивко време за спиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите