.

.

Безжичен Xcessoires Ballistic iPhone Case

Безжичен Xcessoires Ballistic iPhone Case

DEN 2.00
Износ

Напредни четири слоја на заштита, вграден заштитник на екранот, вграден удар, извори на суспензија на воздухот за да помогнат во апсорпцијата на шокот на капка, активни брави лесни за високи брави, засилени балистички агли, карактеристика на табелата за лежење- Екранот нема да ја допре површината кога ќе се постави рамна на табелата, интегрирани порт -капаци, вклучени екстремно издржливи хоризонтални футроли, малопродажба на безжични xcessoires Балистички i Phone куќиште на i Phone? Целиот гаџет и го штити не само од гребнатини, туку и? тропа и падови. Дизајнирано да се користи со паметен телефон. Зелената боја ја подобрува убавината и дава елегантен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите