.

.

Трговска марка ликовна уметност Харк Хералд Ангели пеат платно уметност од ennенифер Нилсон

Трговска марка ликовна уметност Харк Хералд Ангели пеат платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 768.00
Износ

Подготвени да се претставиме со презентација на разни со разни големини на трговска марка ликовна уметност „Харк Хералд Ангели пеат„ Канвас уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : празници. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите